položek
s DPH
  • Zobrazit

Zimní období - očista ledvin

12.06.2013
Zajímáte se o své zdraví a chcete vědět, kdy jsou některé přípravky nejvhodnější k užití? Dle čínské medicíny je období zimy vhodné zejména k očistě ledvin.

Dle tradiční čínské medicíny je období okruhu ledviny a močového měchýře právě v zimě. Leden a únor jsou nejvhodnější měsíce k jejich očistě. 

Ledviny filtrují z krve vodu, do které pouštějí odpadní produkty látkové výměny a řídí hospodářství s minerály. Jsou sídlem vrozené energie po předcích. Řídí vývoj a stárnutí. Okruh ledvin vyživuje kosti a klouby (při problémech může docházet k osteoporoze - řídnutí kostí), týká se i zubů. Ledviny ovládají všechny klouby, zvláště kolena. Ledviny spoluurčují kvalitu vlasů (zejména jejich případné vypadávání).

Ledviny souvisí s živlem vody, doba očisty je zima a časné předjaří, barva modrá a černá, vztažné orgány okruhu ledvin jsou: močový měchýř, pohlavní orgány, vlasové a vousové cibulky, zuby, podkoží, mícha, čelní kost, kůstky středního ucha, kosti, klouby, štítná žláza, ušní boltec.

Ledviny jsou v naší populaci jedním z nejzatíženějších orgánů. Setkáme se v nich s hlenem z nadbytku mléka i solemi kyseliny močové.

V oblasti psychiky ledviny nejvíce poškozuje úzkost. Vliv stresu a úzkosti je obousměrný. To znamená, že pokud jsou zatížené ledviny, vede to k úzkostným stavům. Stres a úzkost ledviny oslabuje.

Ledviny poškozuje chlad, špatný pitný režim, strach, úzkost, špatné dýchání, velká konzumace živočišných bílkovin, sůl, cukr, chemikálie, koření, káva.

Ledviny posiluje sauna, zelený čaj, bylinný ledvinový čaj, mořská sůl v koupeli, minerály, petržel.

Pokud máme oslabenou energii ledvin, může se to projevovat pískáním či šuměním v uších, časté močení v noci, gynekologický výtok, poruchy menstruace, impotence, předčasná ejakulace, tmavé kruhy pod očima, otoky očí a obličeje, problémy s koleny, kotníky, bederní páteří, povolenou páteří, časté angíny, záněty nervů (sedacího, mezižeberního), špatná paměť, nízká koncentrace, odhalování krčků.

S potravinovými doplňky můžeme udělat mnoho prospěšné práce, abychom ledviny udrželi v dobré kondici.

Z doplňků stravy Finclub můžeme doporučit:

BETUTABS jemně mleté listí břízy pomáhá rozpouštět ledvinové kameny a písek, pomáhá při ledvinové kolice a infekcích močových cest


URITABS
celé brusinky a kořen čekanky (inulin), při chronických zánětech močových cest
COLPLUSTABS výtažek z kopřivy, petržele, březového listí, pampelišky, kořene čekankyBI-IOMAXIN CAPS omega 3 nenasycené mastné kyselinyPokud Vás více zajímají přírodní doplňky stravy čínské medicíny, doporučujeme na ledvinové potíže houbu cordycepsKATEGORIE
Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!
Platební metody
Akční nabídka

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Finclub - přírodní doplňky stravy pro všechny, ekologické čistící prostředky Codi a La Oca, bio přírodní organická kosmetika s aloe vera bez konzervantů a SLS, registrace do Finclubu - výdělek, výrobky zdarma, informace zdarma, lékařská poradna zdarma, zdarma dovoz zboží Finclubu do měst: Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Valašské Meziříčí, Rožnov pod Radhoštěm, Frenštát pod Radhoštěm, Kopřivnice

LEVNÉ SPOLEČENSKÉ SVATEBNÍ A PLESOVÉ ŠATY - velikost 34 - 56, PRODUKTY S GANODERMOU - káva s reishi, cordyceps, spirulina, FINCLUB - přírodní doplňky stravy, bio kosmetika, eko čističe, SPOLEČENSKÉ ŠATY VÝPRODEJ - levné společenské šaty, LEVNÉ SVATEBNÍ ŠATY - svatební šaty dlouhé i krátké za dobré ceny


JavaScript musí být povolen