položek
s DPH
  • Zobrazit

Uritabs brusinky proti zánětům močového měchýře Finclub

300963Kód:
sklademDostupnost:
930  / ksCena s DPH:
Množství:
ks
Uritabs brusinky proti zánětům močového měchýře Finclub

Popis: Uritabs brusinky proti zánětům močového měchýře Finclub

Uritabs obsahuje výtažek z brusinek a z kořene čekanky. Brusinky jsou zdrojem patentované složky CranMax®. Některé studie naznačují, že brusinky jsou prospěšné v souvislosti s péčí o močové ústrojí, ale výzkumy v tomto směru nadále probíhají.
 

Inulin (získává se z kořene čekanky) může být doporučován v rámci péče o střevní flóru, která bývá narušená např. nevhodnou stravou nebo antibiotiky. 
 

Prozatím probíhají studie shromažďující informace, jak dalece mají brusinky vliv na zdraví močových cest. Dnes je v popředí zájmu vědců prokázat schopnost extraktu z brusinek snižovat přilnavost bakterií na povrch stěny močového traktu. Výzkum probíhá.

 

Dávkování: 1 tableta 2x denně, před jídlem, dostatečně zapít
 

Jedna tableta obsahuje: 250,2 mg brusinkového prášku (Vaccinium macrocarpon - zdroj patentované složky CranMax®), 552 mg inulinu z kořene čekanky.

Výrobek není určen dětem do 3 let.
 

Balení: 60 tablet


KATEGORIE
Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!
Platební metody

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Finclub - přírodní doplňky stravy pro všechny, ekologické čistící prostředky Codi a La Oca, bio přírodní organická kosmetika s aloe vera bez konzervantů a SLS, registrace do Finclubu - výdělek, výrobky zdarma, informace zdarma, lékařská poradna zdarma, zdarma dovoz zboží Finclubu do měst: Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Valašské Meziříčí, Rožnov pod Radhoštěm, Frenštát pod Radhoštěm, Kopřivnice

LEVNÉ SPOLEČENSKÉ SVATEBNÍ A PLESOVÉ ŠATY - velikost 34 - 56, PRODUKTY S GANODERMOU - káva s reishi, cordyceps, spirulina, FINCLUB - přírodní doplňky stravy, bio kosmetika, eko čističe, SPOLEČENSKÉ ŠATY VÝPRODEJ - levné společenské šaty, LEVNÉ SVATEBNÍ ŠATY - svatební šaty dlouhé i krátké za dobré ceny


JavaScript musí být povolen