položek
s DPH
  • Zobrazit

Smluvní podmínky

CENA POŠTOVNÉHO:

- dobírka 140 Kč
- při objednávce nad 3000 Kč poštovné zdarma


ZPŮSOBY PLATBY:

- platba dobírkouZPŮSOBY DORUČENÍ:

- PPL, Česká pošta


Zboží je doručeno v co nejkratších termínech, nejpozději do 5 pracovních dnů od doručení objednávky.

"Výpočet DPH z ceny s daní podle § 37 odst. 2 zákona 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty."


OBCHODNÍ PODMÍNKY:

1. Veškeré objednávky jsou považovány za závazné. Zákazník odesláním objednávky potvrzuje, že souhlasí s pravidly obchodu, s možnostmi platby a dodacími podmínkami. 8. V případě reklamace zboží, je reklamace Zákazníka vyřízena do 30 dnů ode dne jejího uplatnění. Záruka se nevztahuje na zboží, u kterého vypršela dnem uplatnění reklamace záruční doba. Záruka se dále nevztahuje na opotřebení zboží způsobené jejím obvyklým užíváním (např. změna materiálu úměrná délce užívání) a na závady způsobené nešetrným či nevhodným zacházením nebo mechanickým poškozením.

2. Žádáme Vás, abyste ve svém zájmu uváděli přesné a pravdivé údaje do objednávky. Každá objednávka je po odeslání potvrzena e-mailovou zprávou, ve které máte poslední možnost zkontrolovat správnost vyplněných údajů. Pokud je v objednávce z nějakého důvodu chyba, neprodleně nás prosím kontaktujte.

3. Pokud dojde mezi vyřízením a odesláním objednávky ke změně cen, platí vždy ceny uvedené v již uskutečněné objednávce.

4. Prodejce si vyhrazuje právo zákazníka telefonicky kontaktovat pro ověření nebo upřesnění objednávky, pokud např. jde o vyšší hodnotu objednávky, nějaké chybějící či nepřesné údaje atd.

5. Prodejce neodpovídá za škody vzniklé s přepravou, tyto je třeba řešit ihned s přepravcem. Kupující má dle právo odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží a do 14 dní musí být zboží navráceno prodejci. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží bez známek používání nebo opotřebení, v původním obalu poslat zpět v uvedené lhůtě. Po navrácení zboží, prodávající zákazníkovi vrátí zpět odpovídající částku za zboží předem dohodnutým způsobem. Peníze budou vráceny do 14 dní od obdržení zboží zpět.

6. Podle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, nebudou Vaše osobní údaje předány třetím stranám a budou využity jen pro naše evidenční účely.

7. Datum spotřeby jednotlivých výrobků je vždy uvedeno na obale. Pokud není, zejména u kosmetiky nebo čističů, 12M nebo 6M znamená, že je nutno zboží spotřebovat 12 či 6 měsíců po otevření.

Zjistí-li Zákazník při převzetí zboží vady, musí tyto skutečnosti sdělit vždy písemně a doporučeně, bez zbytečného odkladu, nejpozději však do 3 dnů od převzetí zboží na adresu Prodávajícího.

Prodávající je povinen vyjádřit se k reklamaci do 10 dnů ode dne jejího obdržení.

Výrobek přijímáme pouze v originálním obalu od výrobce, nebo v balení v jakém byl výrobek zaslán Zákazníkovi. Zboží poškozené při přepravě v důsledku volby nevhodného obalu nelze vyměnit nebo za takové zboží žádat vrácení peněz. Pojistěte zásilku na odpovídající hodnotu. Poštovné a balné si zákazník při výměně nebo vrácení zboží hradí sám. Neposílejte balík na dobírku. Dodavatel si vyhrazuje právo na náhradu skutečně vynaložených nákladů spojených s vrácením zboží. Příslušnou částku zašleme na Váš účet do 30 dnů.

Práva plynoucí ze zákonné záruky

Záruční doba se prodlužuje o dobu, po kterou bylo zboží v záruční opravě. V případě výměny zboží za jiné, získává Zákazník novou záruku v délce 24 měsíců.

Podle charakteru vady má spotřebitel při uplatnění záruky následující práva:

  • jde-li o vadu odstranitelnou, právo na bezplatné, řádné a včasné odstranění vady, právo na výměnu vadného zboží nebo vadné součásti, není-li to vzhledem k povaze vady neúměrné, a není-li takový postup možný, právo na přiměřenou slevu z kupní ceny nebo odstoupit od kupní smlouvy,
  • jde-li o vadu neodstranitelnou, bránící řádnému užívání zboží, právo na výměnu vadného zboží nebo odstoupit od kupní smlouvy,
  • jde-li o vady odstranitelné, vyskytující se ve větším počtu nebo opakovaně a bránící řádnému užívání zboží, právo na výměnu vadného zboží nebo odstoupit od kupní smlouvy,
  • jde-li o jiné vady neodstranitelné a nepožaduje-li výměnu věci, právo na přiměřenou slevu z kupní ceny nebo odstoupit od kupní smlouvy

KATEGORIE
Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!
Platební metody
Akční nabídka

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Finclub - přírodní doplňky stravy pro všechny, ekologické čistící prostředky Codi a La Oca, bio přírodní organická kosmetika s aloe vera bez konzervantů a SLS, registrace do Finclubu - výdělek, výrobky zdarma, informace zdarma, lékařská poradna zdarma, zdarma dovoz zboží Finclubu do měst: Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Valašské Meziříčí, Rožnov pod Radhoštěm, Frenštát pod Radhoštěm, Kopřivnice

LEVNÉ SPOLEČENSKÉ SVATEBNÍ A PLESOVÉ ŠATY - velikost 34 - 56, PRODUKTY S GANODERMOU - káva s reishi, cordyceps, spirulina, FINCLUB - přírodní doplňky stravy, bio kosmetika, eko čističe, SPOLEČENSKÉ ŠATY VÝPRODEJ - levné společenské šaty, LEVNÉ SVATEBNÍ ŠATY - svatební šaty dlouhé i krátké za dobré ceny


JavaScript musí být povolen