položek
s DPH
  • Zobrazit

Registrace do Finclubu

21.01.2015
Chcete výrobky Finclubu na této stránce nakupovat levněji, dostávat výrobky zdarma a peníze zpět za své nákupy? Pokud vlastníte živnostenský list, můžete s námi i vydělávat! Pokud nemáte, dostanete slevu na své nákupy a budete nakupovat levněji.

Staňte se členem Finclubu, což se každému jistě vyplatí a buďte za své nákupy odměněni! Kde jinde Vám někdo něco dá zdarma. Nakupujete si dle své potřeby, u nás nemáte nic povinné. Jaké výhody systém přináší Vám pošleme mailem nebo pokud budete mít zájem, zavoláme Vám. Nabízíme výhody jak samospotřebitelům, tak prodejcům.

Registrací se rozumí registrační smlouva, kterou je nutno vypsat a je nutno uhradit 250 Kč poplatek na rok, k němu dostanete slevu 200 Kč na nákup. Pak nakupujete levněji, za členské ceny.

Emai:
fin-fm@seznam.cz

Pokud by Vás cokoliv zajímalo, prosím pište na výše uvedený email nebo volejte na tel:
724 063020

KATEGORIE
Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!
Platební metody
Akční nabídka

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Finclub - přírodní doplňky stravy pro všechny, ekologické čistící prostředky Codi a La Oca, bio přírodní organická kosmetika s aloe vera bez konzervantů a SLS, registrace do Finclubu - výdělek, výrobky zdarma, informace zdarma, lékařská poradna zdarma, zdarma dovoz zboží Finclubu do měst: Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Valašské Meziříčí, Rožnov pod Radhoštěm, Frenštát pod Radhoštěm, Kopřivnice

LEVNÉ SPOLEČENSKÉ SVATEBNÍ A PLESOVÉ ŠATY - velikost 34 - 56, PRODUKTY S GANODERMOU - káva s reishi, cordyceps, spirulina, FINCLUB - přírodní doplňky stravy, bio kosmetika, eko čističe, SPOLEČENSKÉ ŠATY VÝPRODEJ - levné společenské šaty, LEVNÉ SVATEBNÍ ŠATY - svatební šaty dlouhé i krátké za dobré ceny


JavaScript musí být povolen