položek
s DPH
  • Zobrazit

Osobní zkušenosti s výrobky

01.05.2014
V této rubrice jsem se rozhodla Vám sdělit své postřehy a zkušenosti s výrobky (případně dalších členů Finclubu), ať již s čistidly, kosmetikou nebo doplňky stravy. Možná máte stejný problém a snažíte se jej nějak vyřešit, tak snad Vám tyto rady pomohou. Pokud přece jen potřebujete radu, která zde není, neváhejte nám prosím napsat.

Zkušenost s ekologickým univerzálním odmašťovačem CODI ENERGIC

Codi energic je ze sortimentu Finclubu nejprodávanější čistič. Již mockrát jsem si ověřila, proč asi. Výborně odmašťuje v kuchyni ať již okolí sporáku nebo troubu. Používám jej i na usazené mydlinky ve vaně (doporučuji v kombinaci i s odolnými houbičkami, které jsou levné a výborně odstraňují zaschlou špínu či zbytky jídla na nádobí). Má příjemnou citronovou vůni a praktickou pumpičku, kterou zacílíte přesně tam, kde potřebujete. Až vám dojde, můžete si pak koupit jen levnější náhradní náplň a pumpičku jen přešroubovat.
Nyní jsem si ověřila, že je prostě vynikající i na oblečení. Zfifrala jsem si bílé tričko zmraženou malinovou dření a pro jistotu hned na několika místech. Smířila jsem se s tím, že triko letí do koše. Ale vzhledem k tomu, že jsem již četla nějaké zkušenosti jiných členů, že používají Codi energic i na skvrny na oblečení, řekla jsem si tak co, zkusím to, když tak ho stejně vyhodím. Postříkala jsem již značně zachlé skvrny od malin a triko šoupla vyprat do pračky. Nechápu jak je to možné, ale ty skvrny úplně zmizly! Jsem moc ráda, že tričko z dovolené nemusím vyhazovat a že když se pokypu příště, což nebude dlouho trvat, mohu nad tím jen mávnout rukou.
Kamarád mi říkal, že jej používá i na mravence.
Další zkušenost má mamka. Nastřikala jej na kotlík očouzený od ohně a ta černá špína z něj sama stékala, nemusela jej ani drhnout!


Co použít na pylovou alergii

Mamka byla již zoufalá. Drahé injekce proti alergii u lékaře vůbec nezabíraly. Jedna kolegyně nám doporučila, že má na alergie výborné zkušenosti s přípravkem Pycnogenol strong. Je to silný antioxidant. Není sice nejlevnější, ale injekce stály několik tisíc a byly k ničemu, tak se rozhodla to zkusit. Brala dvě tablety denně v kombinaci s přípravkem na posílení imunity Bi-iomare caps (olej ze žraločích jater) - 6 kapslí denně. Nikdo jí totiž neřekl, že alergie je vlastně oslabená imunita. Je nutno přípravky začít brát nejlépe dva měsíce před tím, než máte své alergické období, aby stihly zabrat. Jedná se totiž o doplňky stravy, nikoliv o léky, které účinkují ihned. Přírodní doplňky stravy potřebují více času na to, aby Vám stihly zabrat, chce to trpělivost, která se ale jistě vyplatí. Od té doby neví, co to alergie je a na jaře se již nemusí schovávat doma.
 

KATEGORIE
Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!
Platební metody
Akční nabídka

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Finclub - přírodní doplňky stravy pro všechny, ekologické čistící prostředky Codi a La Oca, bio přírodní organická kosmetika s aloe vera bez konzervantů a SLS, registrace do Finclubu - výdělek, výrobky zdarma, informace zdarma, lékařská poradna zdarma, zdarma dovoz zboží Finclubu do měst: Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Valašské Meziříčí, Rožnov pod Radhoštěm, Frenštát pod Radhoštěm, Kopřivnice

LEVNÉ SPOLEČENSKÉ SVATEBNÍ A PLESOVÉ ŠATY - velikost 34 - 56, PRODUKTY S GANODERMOU - káva s reishi, cordyceps, spirulina, FINCLUB - přírodní doplňky stravy, bio kosmetika, eko čističe, SPOLEČENSKÉ ŠATY VÝPRODEJ - levné společenské šaty, LEVNÉ SVATEBNÍ ŠATY - svatební šaty dlouhé i krátké za dobré ceny


JavaScript musí být povolen