položek
s DPH
  • Zobrazit

Novinka na očistu detoxikaci těla Detoxis Finclub

14.09.2013
Finclub si vám dovoluje představit novinku letošního jara k očistě neboli detoxikaci - bylinný přípravek Detoxis. Naleznete v něm artyčok, pampelišku, lopuch, granátové jablko, zelený čaj, tužebník jilmový, břízu bělokorou, chaluhu bublinatou, violku trojbarevnou. A k čemu jsou tyto byliny dobré?

Detoxis - novinka v březnu 2013

Jedná se o směs 9 bylin, která je navíc obohacena hořčíkem a vitamínem B5. Rostlinné výtažky příznivě ovlivňují trávení, funkci jater, žlučníku a ledvin. Podporují detoxikaci organismu, doporučujeme je v rámci očistných kúr. Díky jejich prospěšnému vlivu na vylučování toxinů z těla pomáhají zlepšit metabolismus a zachovat energii a vitalitu.

Každý roční cyklus v přírodě začíná jarem. Základní elementy dle čínského kalendáře, vztahující se k jaru, jsou játra a žlučník.

Játra jsou metabolickou továrnou těla a zásobárnou živin. Čistí organismus od škodlivin, tvoří se zde žluč, která emulguje tuky a umožňuje vstřebávání vitamínů rozpustných v tucích. Podílí se na tvorbě krve a hraje významnou roli při srážení krve.

Činnost jater ovlivňuje kvalitu šlach, vaziv, kloubů, nehtů, kůže a očí.

Když je činnost jater oslabena, dochází ke ztuhlosti, k problémům s pohyblivostí kloubů a nadměrnému napětí svalů. Mazové žlázy v pokožce produkují více mazu (vzniká akné) nebo méně mazu (suchá pokožka, ekzém). Když se toxiny ukládají na sliznicích, vznikají alegické reakce jako senná rýma, astma, záněty spojivek a potravinové alergie.

Detoxis Finclub pomáhá chránit tělo před nemocemi. Tělo má přirozený léčebný systém, který dokáže nastartovat právě detoxikace - očista. Tělo běžně odstraňuje toxiny přes ledviny, střeva, plíce, lymfu a pokožku. Pokud ale některý z těchto orgánů funguje nesprávně, dochází k toxikaci a vznikají vnitřní problémy. Detoxis pomáhá v těle spustit samočistící proces, díky kterému si mohou vnitřní orgány odpočinout a zregenerovat se.

Byliny a rostliny použité v přípravku Detoxis:

Artyčok (Cynara scolymus)
Účinné složky artyčoku působí preventivně na normalizaci fyziologických metabolických procesů. Artyčoky snižují hladinu cholesterolu, regulují hladinu cukru v krvi. Obsah enzymů, tříslovin a slizu zlepšuje trávení, flavonoidy zvyšují vylučování odpadních látek močí.

Pampeliška lékařská (Taraxacum officinalis)
Podporuje činnost jater a žlučníku, zabraňuje tvorbě žlučových kamenů, podporuje tvorbu žluče a žaludeční kyseliny, reguluje a urychluje trávení, povzbuzuje činnost pankreasu (slinivky). Obsahuje látky, které mají důležitou funkci při odstraňování splodin látkové výměny z organizmu, pročišťuje krev, což se využívá hlavně při jarní očistě, ale i při léčbě mnohých chronických onemocnění.

Lopuch větší (Arctium lappa)
Přírodní prostředek podporující přirozené zvyšování imunity, látkovou výměnu, vylučování jedů z těla. Působí příznivě při onemocněních jater a žlučníku. Obsahuje inulin, který napomáhá snižování hladiny cukru v krvi. Má potopudný, antibakteriální a močopudný účinek. Částečně může podporovat růst vlasů a zabránit jejich vypadávání.

Granátová jablko (Punica granatum)
Pomáhá neutralizovat škodlivé efekty volných radikálů, působí jako antioxidant, čistí krev, zabraňuje tvorbě cévních usazenin, zmírňuje kyselost žaludku, podporuje trávení, reguluje krevní tlak, podporuje činnost imunitního systému.

Zelený čaj (Camelia sinensis)
Lístky zeleného čaje jsou zpracované parou, tím je zachováno unikátní složení. Je bohatý na antioxidanty. Působí proti vzniku krevních sraženin, urychluje metabolismus. Odbourává cholesterol, pomáhá snížit krevní tlak, upravuje hladinu cukru v krvi, výrazně zpomaluje proces stárnutí buněk a dodává tělu energii. Urychluje spalování tuků a pomáhá při hubnutí.

Tužebník jilmový (Filipendula ulmaria)
Přírodní zdroj kyseliny salicylové. Za močopudné účinky vděčí minerálním solím. Protizánětlivé vlastnosti vyvolávají salicylové deriváty.

Bříza bělokorá (Betula pendula)
Březové listy posilňují činnost ledvin, mají močopudné a dezinfekční účinky, působí jako diuretikum i jako přírodní antibiotikum. Podporují vylučování solí a usazenin v ledvinách. Podporují metabolismus, což je přínosné při jarních očistných kúrách.

Chaluha bublinatá (Fucus vesiculosus)
Tato řasa je významným zdrojem jódu, který je nutný pro tvorbu hormonů štítné žlázy. Upravuje metabolismus, podporuje štěpení tuků, zrychluje látkovou výměnu a tím pomáhá regulovat tělesnou hmotnost a obezitu. Podporuje vylučování toxinů z těla, zlepšuje krevní oběh a dodává organismu důležité nutriční prvky na zachování energie a vitality.

Violka trojbarevná (Viaola tricolor)
Povzbuzuje mozkovou činnost, zlepšuje paměť, má přiznivý účinek při depresích, úzkosti, migréně. Příznivě působí na vykašlávání při nemocech dýchacích cest a plic, doporučuje se při astmatu, alergii, infekcích a zánětech. Diuretické účinky podporují detoxikační procesy.
 
 

DETOXIS FINCLUB KOUPIT

 
Pokud Vás zajímají spíše produkty a doplňky stravy tradiční čínské medicíny, doporučujeme na detoxikaci červenou houbu ganoderma RG
KATEGORIE
Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!
Platební metody
Akční nabídka

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Finclub - přírodní doplňky stravy pro všechny, ekologické čistící prostředky Codi a La Oca, bio přírodní organická kosmetika s aloe vera bez konzervantů a SLS, registrace do Finclubu - výdělek, výrobky zdarma, informace zdarma, lékařská poradna zdarma, zdarma dovoz zboží Finclubu do měst: Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Valašské Meziříčí, Rožnov pod Radhoštěm, Frenštát pod Radhoštěm, Kopřivnice

LEVNÉ SPOLEČENSKÉ SVATEBNÍ A PLESOVÉ ŠATY - velikost 34 - 56, PRODUKTY S GANODERMOU - káva s reishi, cordyceps, spirulina, FINCLUB - přírodní doplňky stravy, bio kosmetika, eko čističe, SPOLEČENSKÉ ŠATY VÝPRODEJ - levné společenské šaty, LEVNÉ SVATEBNÍ ŠATY - svatební šaty dlouhé i krátké za dobré ceny


JavaScript musí být povolen