položek
s DPH
  • Zobrazit

Natur Kalcitabs Finclub přírodní vápník z mořské řasy a vitamín D

300155Kód:

FINCLUB

Výrobce:
sklademDostupnost:
485  / ksCena s DPH:
Množství:
ks
Natur Kalcitabs Finclub přírodní vápník z mořské řasy a vitamín D

Popis: Natur Kalcitabs Finclub přírodní vápník z mořské řasy a vitamín D

Doplněk stravy fin NATUR KALCITABS obsahuje revoluční patentovanou látku Aquamin™ (rostlinný zdroj vápníku a dalších prvků) a vitamín D2 získaný z kvasinek Saccharomyces cerevisiae. Neobsahuje živočišné složky, je proto výborný i pro vegetariány.
  • Vápník - je potřebný pro udržení zdravých kostí a zubů, přispívá k optimální srážlivosti krve, k normálnímu energetickému metabolismu, ke správné činnosti svalů a funkci nervových přenosů, podporuje funkci trávicích enzymů.
  • Vitamín D - přispívá k optimální hladině vápníku v krvi, k udržení dobrého stavu kostí a zubů, k činnosti svalů či imunitního systému, ke vstřebávání vápníku a fosforu.
  • Vápník - Aquamin™ -  pochází z čisté vody irského a islandského pobřeží. Získává se z červené řasy Lithothamnion species, která v průběhu svého růstu absorbuje základní minerály z moře - právě to mu dodává unikátní multiminerální složení. Aquamin™ je vysoce biologicky dostupný, tělo velice jednoduše vstřebává jednotlivé živiny. Minerály pracují synergicky, celkový užitek tohoto komplexu je proto vyšší, než kdyby minerály byly užívány samostatně. Aquamin™ je držitelem několika certifikátů, jeho účinek byl klinicky ověřen studiemi a výsledky publikovány. Prokazatelně pomáhal mírnit potíže s pohybovým ústrojím, zlepšit pohyb či ztuhlost kloubů. Byl efektivní u osob s osteoporózou, jeho podávání bylo užitečné při střevních zánětech.
Balení: 70 tablet

Dávkování: 1 tableta denně, se snídaní nebo obědem

Denní dávka obsahuje: 400 mg vápníku (Aquamin™), 10 μg vitamínu D2 (Lalmin®VitaD)

Výrobek není určen dětem do 3 let.

Z naší nabídky si dovolujeme doporučit i revoluční novinku: kávu s ganodermou, která nepřekyseluje.


Vápník

Obyčejný prvek, který je součástí naší stravy. Převážná část kalcia je uložena v kostech a zubech. Deficit vápníku ve stravě souvisí s množstvím procesů v lidském těle. Podílí se na procesech přenosu nervových signálů, na trávicích procesech, řízení funkce žláz s vnitřní sekrecí, na procesech řízení sražení krve. Pro správnou funkci všech procesů si musí tělo relativně složitě udržovat správnou hladinu vápníku v krvi.  Proto musíme mít stabilní přísun vápníku ve stravě. Pokud nemáme, tělo jej bere zejména z kostí, což může způsobit značné zdravotní problémy, až osteoporozu a s ní související bolesti.  Kde ovšem dostatek vápníku ve stravě vzít? Můžeme si myslet, že kupříkladu z mléka - ovšem dospělí jedinci mají poměrně problém mléko trávit, protože k trávení je třeba laktáza, kterou máme hojně v novorozeneckém věku, ale s přibýváním věku klesá. Dalším zdrojem vápníku mohou být tavené sýry - proces tavení sýrů vede k vazbě vápníku na tavicí soli, čímž se vstřebatelnost vápníku výrazně snižuje.

Logické je tedy dodávat tělu vápník v podobě doplňků stravy. Výrobně nejjednodušší je výroba vápníkových tablet z běžného vápence (uhličitan vápenatý). Problém je ale ve stravitelnosti a vstřebatelnosti. Takovéto preparáty mohou způsobit trávicí potíže (tlačí v břiše), a ve střevě se rozpouští jen částečně.

Finský výrobce našel alternativní zdroj vápníku, a to ze zvápenatělé řasy Lithothamnion species. Vyskytují se v islandské oblasti s velmi čistým mořem..

Aquamin - získaný produkt, obsahuje mimo běžného vápence ještě jeho modifikace, a to aragonit a vaterit. Struktura je porézní. Při kontaktu s vodou v trávicím ústrojí se vápník proto uvolňuje plynule a ve větším množství než z dolomitského vápence. Porézní struktura obsahuje dalších 73 stopových prvků, ke kterým se v běžné stravě dostaneme jen s obtížemi. Jedná se o nejmodernější preparát svého druhu na světě.


Pokud kupříkladu sháníte krásné šaty na svatbu za dobrou cenu, dovolíme si Vás odkázat i na náš další eshop: www.spolecenske-saty.eu

Související zboží
Fintabs CD bori vitamíny minerály pro seniory Finclub
 

Fintabs CD bori vitamíny minerály pro seniory Finclub

s DPH: 610 
Komplex vitamínů a minerálu pro pevné kosti
Fintabs CD vápník pro děti Finclub
 

Fintabs CD vápník pro děti Finclub

s DPH: 580 
Vápník pro děti v období růstu
Fintabs PRO na vlasy, nehty, pleť Finclub
 

Fintabs PRO na vlasy, nehty, pleť Finclub

s DPH: 630 
Komplex vitamínů a minerálů pro krásné vlasy, nehty, pleť
Mineraltabs komplexní minerály Finclub
 

Mineraltabs komplexní minerály Finclub

s DPH: 370 
Komplex přírodních minerálů multiminerál
VitaD3tabs vitamín D Finclub
 

VitaD3tabs vitamín D Finclub

s DPH: 570 
Vitamín D3 z lanolinu
Multis new multivitamínový sirup pro děti a seniory Finclub
 

Multis new multivitamínový sirup pro děti a seniory Finclub

s DPH: 485 
Multivitamínový sirup vhodný zejména pro děti a seniory díky své tekuté formě
Ganoderma kapsle GL 90 lesklokorka mycelium výživa organismu
 

Ganoderma kapsle GL 90 lesklokorka mycelium výživa organismu

s DPH: 1 040 
Kvalitní ganoderma v kapslích, ganoderan, výživa
Horká čokoláda s ganodermou reishi nejen pro děti zdravé mlsání
 

Horká čokoláda s ganodermou reishi nejen pro děti zdravé mlsání

s DPH: 490 
Horký nápoj s ganodermou k posílení imunity, proti únavě, pro lepší náladu
Káva s ganodermou reishi lesklokorkou černá
 

Káva s ganodermou reishi lesklokorkou černá

s DPH: 430 
Káva s lesklokorkou nepřekyseluje, nepálí po ní žáha ani nebolí žaludek, vhodná pro všechny, zdravější káva
Káva s ganodermou reishi 2v1 s rostlinnou smetanou
 

Káva s ganodermou reishi 2v1 s rostlinnou smetanou

s DPH: 415 
Ganokáva bez cukru s palmovým mlékem a lesklokorkou, vhodná i na ledovou kávu

KATEGORIE
Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!
Platební metody
Související zboží

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Finclub - přírodní doplňky stravy pro všechny, ekologické čistící prostředky Codi a La Oca, bio přírodní organická kosmetika s aloe vera bez konzervantů a SLS, registrace do Finclubu - výdělek, výrobky zdarma, informace zdarma, lékařská poradna zdarma, zdarma dovoz zboží Finclubu do měst: Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Valašské Meziříčí, Rožnov pod Radhoštěm, Frenštát pod Radhoštěm, Kopřivnice

LEVNÉ SPOLEČENSKÉ SVATEBNÍ A PLESOVÉ ŠATY - velikost 34 - 56, PRODUKTY S GANODERMOU - káva s reishi, cordyceps, spirulina, FINCLUB - přírodní doplňky stravy, bio kosmetika, eko čističe, SPOLEČENSKÉ ŠATY VÝPRODEJ - levné společenské šaty, LEVNÉ SVATEBNÍ ŠATY - svatební šaty dlouhé i krátké za dobré ceny


JavaScript musí být povolen