položek
s DPH
  • Zobrazit

Mycelcaps AHCC shiitake Finclub

300939Kód:
sklademDostupnost:
2 290  / ksCena s DPH:
Množství:
ks
Mycelcaps AHCC shiitake Finclub

Popis: Mycelcaps AHCC shiitake Finclub

Mycelcaps obsahuje patentovanou sloučeninu AHCC® získanou z mycelií hub Shiitake (mycelium - podhoubí). Japonské houbě Shiitake (houževnatec jedlý) se přezdívá „perla mezi houbami“, v Asii je již několik staletí považována za ceněnou houbu s vysokou výživnou hodnotou.

Ačkoliv oficiálně v evropském registru zdravotních tvrzení nebyly dosud účinky AHCC® schváleny, je tato sloučenina předmětem rozsáhlého výzkumu probíhajícího zejména v Japonsku (cca 200 studií na 30 univerzitách), na toto téma vyšla řada článků i odborných publikací. Vědci zkoumají účinky AHCC® u vysokého krevního tlaku, u narušené imunity. Prokazují význam AHCC® pro oslabené jedince, rekonvalescenty, lidi ve stresu.

 

Dávkování: 1 kapsle 2x denně, po jídle.


Jedna kapsle obsahuje: 200,25 mg myceliového extraktu z houby Shiitake (odpovídá 160 mg patentované aktivní sloučeniny AHCC® - Active Hexose Correlated Compound).

Schváleno Antidopingovým výborem ČR. Výrobek není určen dětem do 3 let.
 

Balení: 80 kapslí


Zkušenosti zákazníků:

"Věřím tomu, že základem všeho je dobrá imunita organismu. A také dobrá nálada a život bez stresu. Pokud imunita funguje, jsme zdraví.  A právě Mycelcaps, i když je to dražší záležitost, nám v tom může hodně pomoci. Já osobně jsem ho nasadila celé rodině. Mám otce, kterému je 86 let, má problémy spojené s tímto vysokým věkem. Postupně mohl vynechat takřka všechny chemické léky a „zobe“ produkty Finclubu. Asi měsíc užívá i Mycelcaps a můžu říct, že v pohodě přežil i pro staré lidi těžké období tropického počasí. Mycelcaps užívá i můj partner, kterému diagnostikovali výduť na aortě. Spolu s Epamarcapsem a Karditabsem se nám daří udržet aortu na uzdě (nerozšiřuje se). I já beru Mycelcaps, abych nebyla šizená a všechno vydržela. Velmi dobré reference mám od své kamarádky, která tento produkt užívá i s manželem. Oba jsou nadšení - zlepšila se jim imunita i psychika. A hned si u mě Mycelcaps objednala pro maminku. Každý rozumný člověk chce nemocem předejít, také si hodně lidí uvědomuje, že chemie všechno neřeší, že prevence je opravdu důležitá. A k tomu je tady sice dražší, ale o to unikátnější produkt, který jiné společnosti nemají." Helena S.

"Pár krátkých zkušeností, kdy Mycelcaps pomáhal lidem v mém okolí: • při probíhající léčbě nádoru došlo ke zvýšení počtu bílých krvinek, pravděpodobně prodloužilo a zkvalitnilo délku života • při chlamydiích na posílení a dlouhodobé udržování imunity, paní užívá s přestávkami opakovaně • jako ochrana před záněty či komplikacemi po operaci, pán užíval jedno balení před zákrokem, poté spokojený, potíže nebyly • přípravek si často koupí lidé v případě, kdy někdo z rodiny měl či má nádorové onemocnění • osvědčil se u osob, které silně ohrožuje stres (případ pečování o dlouhodobě nemocného člena rodiny) • v minulosti byl podáván (po konzultaci s onkologem) ve dvou případech rakoviny, jednalo se o melanom za okem a rakovinu lymfatického systému, pacienti dodnes žijí, recidiva se neobjevila, oba prošli i klasickou léčbou, Mycelcaps byl ještě podporou navíc." Libuše B.

"Mycelcaps jsem dlouho neznala, obrovskou zkušenost jsem získala až v současné době, kdy jsem prodělala těžký úraz. Po pádu z výšky jsem měla 2x zlomený ramenní kloub a naštípnutý kyčelní kloub. Dle hodnocení ortopedů šlo o vážný úraz s předpokládanou délkou léčby půl roku až rok. Intuitivně jsem sáhla po Mycelcapsu, ačkoliv jsem neměla tušení, jak by mi mohl s takovým úrazem pomoci. Ale předpokládala jsem, že když dokáže tak zásadním způsobem podpořit imunitu, tak pak má tělo dostatek sil, které může „vrhnout“ na hojení úrazu. Samozřejmě jsem hojení podpořila ještě dávkami kolagenu, Fintabsu CD bori a Xyliacertabsu. Mycelcaps jsem ovšem brala také - ve větší dávce (6 kapslí denně), nyní užívám již třetí balení. Výsledek se dostavil záhy! Již je to 5 týdnů po úrazu a na rehabilitaci nevěřícně kroutí hlavou. Zlomeniny srostlé, hybnost kloubu se rychle zlepšuje. Já už řídím auto a dokážu dělat práce, na které bych podle lékaře neměla po 5 týdnech od úrazu ani pomyslet." Anna Ch.

"Z mého pohledu je to výborný produkt na oslabenou imunitu. Velmi vhodný pro udržování zdraví ve znečištěných oblastech. Je sice dražší, ale cena je přiměřená účinnosti. Z vlastní zkušenosti vím, že předchází častému opakování respiračních chorob a zkrátí délku léčení. Také u alergiků dochází ke zlepšení zdravotního stavu. Představuje vhodnou ochranu nádorových onemocnění u rodinných anamnéz. A teď už vím, že ve Finclubu je vždy možnost konzultace s lékařem." Hana B.KATEGORIE
Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!
Platební metody

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Finclub - přírodní doplňky stravy pro všechny, ekologické čistící prostředky Codi a La Oca, bio přírodní organická kosmetika s aloe vera bez konzervantů a SLS, registrace do Finclubu - výdělek, výrobky zdarma, informace zdarma, lékařská poradna zdarma, zdarma dovoz zboží Finclubu do měst: Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Valašské Meziříčí, Rožnov pod Radhoštěm, Frenštát pod Radhoštěm, Kopřivnice

LEVNÉ SPOLEČENSKÉ SVATEBNÍ A PLESOVÉ ŠATY - velikost 34 - 56, PRODUKTY S GANODERMOU - káva s reishi, cordyceps, spirulina, FINCLUB - přírodní doplňky stravy, bio kosmetika, eko čističe, SPOLEČENSKÉ ŠATY VÝPRODEJ - levné společenské šaty, LEVNÉ SVATEBNÍ ŠATY - svatební šaty dlouhé i krátké za dobré ceny


JavaScript musí být povolen