položek
s DPH
  • Zobrazit

Jaro - očista těla a detoxikace jater

14.09.2013
Jaro je dle staročínského zdravotního kalendáře obdobím jaterního okruhu a žlučníku. Chcete se dozvědět, jaké emoce játra ovlivňují, jaké jsou vedlejší projevy zablokované dráhy jater, co játra poškozuje a co naopak podporuje, jaké doplňky stravy od Finclubu jsou na očistu jater nejvhodnější?

Začíná od poloviny února a trvá do poloviny května. Je ve vztahu s živlem dřevo. Barva je zelená, chuť kyselá. Z vlastností sem patří hněv, zlost, agrese a malichernost. Doplňkové orgány jsou žlučník a oči.

Mezi vztažné orgány okruhu jater patří: nadledvinky, rozmnožovací orgány, periferní nervový systém, oči, nehty, mazové žlázy. Játra řídí taky průchodnost krve, mají vliv na nehty, šlachy a klouby (špatná funkce jate = tuhnutí kloubů). Jsou detoxikačním orgánem - zbavují tělo jedů.
 
 
Psychické projevy dráhy jater a žlučníku:
Dobrá energie jater a žlučníku:
- pružnost, dynamičnost, organizační schopnosti
- elán, tvůrčí činnost
- touha něco dosáhnout, být úspěšný
- růst v partnerství i v životě
 
Narušená energie jater a žlučníku:
- nerozhodnost
- nedostatek odvahy
- přehnaná sebekontrola - stažená oblast krku a ramen
- agresivní chování
- výbuchy zlosti nebo smíchu
- žárlivost, nenávist
 
Fyzické projevy:
- slzení očí, zarudnutí očí, záněty spojivek, oslabený zrak, šeroslepost
- svědění a vyrážky na pohlavních orgánech
- závratě, hořká chuť v ústech
- žaludeční a trávicí problémy, nadýmání
- bolesti hlavy a krční páteře (křeče v oblasti hlavy)
- rýhy mezi očima
- bolesti v kyčlích
- probouzení se v noci okolo 2 hodiny - čas jater podle orgánových hodin
 
Dráhu jater poškozují:
- tučná a těžko stravitelná jídla (smažené sýry,smažená vajíčka,uzeniny, škvarky, sýry vůbec)
- alkohol, nadměrné kořenění, léky
- přejídání
- nadměrné množství živočišných tuků
- stres, zlost, agrese
 
Dráhu jater podporují:
- byliny, které obsahují hořčiny: třezalka, ostropestřec mariánský, pampeliška, pelyněk, zeměžluč
- zázvor, citrón - změkčuje játra, odstraňuje cysty
- kvašená zelenina - kyselé zelí
- relaxace
 
Ve Finclubu máme vynikající preparáty na očistu a podporu jaterního okruhu:
CARDUMIS
- ostropestřec mariánský v kapkách - bič na jedy a toxické látky, regeneruje játra, chrání před vlivem toxických látek a alkoholu, vhodný u problémů se žlučníkem, vhodný při užívání léků. Náš ostropestřec byl oceněn jako jeden z mála bez toxinových Mladou Frontou Dnes.
 

 
HERBAMAX
- silný bylinný extrakt z 10 osvědčených bylin, podporuje správnou činnost jater a žlučníku, chrání močové ústrojí, potlačuje viry a bakterie, působí proti stresu a únavě, pozitivně ovlivňuje činnost srdce a cév
 
 

 
CHLORETABS
- vyroben ze sladkovodní řasy chlorelly - nejlepší zdroj chlorofylu ze všech rostlin na Zemi, ideální pro očistnou kúru organismu, pomáhá zbavovat tělo těžkých kovů, škodlivých látek, čistí střeva, játra, cévy, ledviny, zvyšuje schopnost vstřebávat účinné látky. Regeneruje buňky, zpomaluje proces stárnutí, zvyšuje energii a vitalitu organismu, je vhodný u kvasinkové infekce a plísní.
 
 
SPIRDIETABS
- spirulina užitečná pravěká sladkovodní řasa , dokonalá vitamínová a minerální směs, obsahuje beta-karoten, vápník, hořčík, draslík, křemík, zinek, železo, selen, chrom, lithium, mangan, vitamín B12, je ZÁSADITÁ - čímž vyrovnává překyselení organismu, je vhodná pro všechny, kteří jsou ve stresu, skvěle doplňuje jídelníček, stabilizuje krevní cukr, povzbuzuje činnost srdce.

 
 
FOSFOCAPS
- přírodní lecitin, mangan a hořčík - tato trojice velmi pozitivně podporuje činnost jater a žlučníku, zamezuje usazování tukových částit v krevním oběhu, játrech a cévách, upravuje hladinu cholesterolu, snižuje krevní tlak, zdokonaluje paměť a zlepšuje mozkovou činnost
 
 
Na jaře se probouzí k životu vše, co přes zimu spalo. Pokud chcete i vy vykročit do tohoto období roku jako nový člověk, nastartujte se jarní očistou těla a zbavte se všech škodlivin, které jste za zimu nasbírali.
 
 

 
Pokud Vás na očistu těla více zajímají produkty čínské medicíny, doporučujeme červenou houbu ganoderma RG, známou i jako reishi nebo lesklokorka.

 

KATEGORIE
Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!
Platební metody
Akční nabídka

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Finclub - přírodní doplňky stravy pro všechny, ekologické čistící prostředky Codi a La Oca, bio přírodní organická kosmetika s aloe vera bez konzervantů a SLS, registrace do Finclubu - výdělek, výrobky zdarma, informace zdarma, lékařská poradna zdarma, zdarma dovoz zboží Finclubu do měst: Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Valašské Meziříčí, Rožnov pod Radhoštěm, Frenštát pod Radhoštěm, Kopřivnice

LEVNÉ SPOLEČENSKÉ SVATEBNÍ A PLESOVÉ ŠATY - velikost 34 - 56, PRODUKTY S GANODERMOU - káva s reishi, cordyceps, spirulina, FINCLUB - přírodní doplňky stravy, bio kosmetika, eko čističe, SPOLEČENSKÉ ŠATY VÝPRODEJ - levné společenské šaty, LEVNÉ SVATEBNÍ ŠATY - svatební šaty dlouhé i krátké za dobré ceny


JavaScript musí být povolen