položek
s DPH
  • Zobrazit

Co je Finclub

14.09.2013
Finclub plus a.s. je česká akciová společnost, která na našem trhu působí od roku 1993. Po Evropě distribuuje finské přírodní doplňky stravy firmy Hankintatukku Oy, jejíž prioritou je zejména čistota surovin a kvalita výživových doplňků. Druhá divize Finclubu je zaměřena na ekologické čistící prostředky firem Codina a La oca a na přírodní kosmetiku.

Finclub

Finclub na trh přináší nejen velmi kvalitní přírodní doplňky stravy z Finska, ale i španělské ekologické čistící prostředky CODINA (velmi populární je univerzální odmašťovač eko Codi energic) a LA OCA, a španělskou, finskou, českou a kanadskou přírodní kosmetiku (Finline Gold, Anian, Daina, Bondage, Lander). Nyní na náš trh jako jediný přináší i bio eko přírodní organickou kosmetiku z Itálie s aloe vera a olivovým olejem, bez parfemace a chemických látek, bez parabenů, vhodnou i pro dětskou, citlivou a alergickou pleť.


Proč je v současné době vhodné užívat doplňky stravy?

Mnohem více zatěžujeme organismus stresem, napětím, každodenním shonem. K tomu všemu se pohybujeme podstatně méně, než by si naše tělo zasloužilo.

Potrava člověka je výrazně ochuzena o cenné živiny zvláště vlivem:

- spadu toxických látek

- intenzivního zemědělství, používání chemických hnojiv, pesticidů, herbicidů

- nešetrného zpracování rostlinných a živočišných zdrojů - konzervace, rafinace, výroba polotovarů, dochucování umělými přísadami atd.

Máme vyšší nároky na živiny kvůli:

- vyššímu příjmu tuků, cukrů, živočišných bílkovin

- vysokému množství nepřirozených chemických látek - s vodou je pijeme, se vzduchem dýcháme a ze země přijímáme v jídle

Civilizace nám pomáhá,ale zároveň má své stinné stránky, proto je nezbytné je minimalizovat.


V čem spočívá tajemství námi nabízených doplňků stravy?

- jsou přírodní, výborně vstřebatelné a využitelné

- rostliny jsou pěstovány v ekologicky čistých oblastech bez použití chemických látek a nejsou geneticky upravovány

- nemají vedlejší účinky

- výrobní postupy splňují přísné normy určené pro farmaceutické firmy


 
Kdo jsou naši zákazníci


Portfolio našich zákazníků je překvapivě široké a čítá tisíce členů, mezi nimiž jsou i známé osobnosti a sportovci nebo velké firmy. Právě v tomto ohledu tkví naše unikátnost, protože nejsme vyhraněni vůči konkrétnímu segmentu. Dokážeme malým nabídnout levná řešení, která rostou s nimi, a velkým jakkoli složitá řešení na míru. Reference systému ShopCentrik naleznete zde a reference systému MediaCentrik zde.
 

Naše kvalifikace

Na místo slov, mlžení a slibů za nás hovoří zkušenosti zákazníků a dobré jméno, které se šíří od úst k ústům. To, o čem jiní teprve mluví jako o možném, my máme dávno za sebou v mnoha realizacích, včetně znalostí nejlepších praktik konkrétních oblastí. Jsme a snažíme se vždy být nejméně o krok před konkurencí.


Jak se stát členem Finclubu a co členství přináší

Líbí se vám výrobky na našich stránkách, ať již kvalitní přírodní doplňky stravy z Finska, přírodní kosmetika nebo ekologické čistící prostředky Codina a La oca? Co kdybychom vám řekli, že po registraci můžete nakupovat levněji, získávat výrobky zdarma, případně peníze? A další členské výhody. Pokud byste měli zájem prosím napište nám, všechny výhody Vám rádi sdělíme a zašleme přihlášku.
Pište prosím na mail:

fin-fm@seznam.cz


KATEGORIE
Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!
Platební metody
Akční nabídka

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Finclub - přírodní doplňky stravy pro všechny, ekologické čistící prostředky Codi a La Oca, bio přírodní organická kosmetika s aloe vera bez konzervantů a SLS, registrace do Finclubu - výdělek, výrobky zdarma, informace zdarma, lékařská poradna zdarma, zdarma dovoz zboží Finclubu do měst: Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Valašské Meziříčí, Rožnov pod Radhoštěm, Frenštát pod Radhoštěm, Kopřivnice

LEVNÉ SPOLEČENSKÉ SVATEBNÍ A PLESOVÉ ŠATY - velikost 34 - 56, PRODUKTY S GANODERMOU - káva s reishi, cordyceps, spirulina, FINCLUB - přírodní doplňky stravy, bio kosmetika, eko čističe, SPOLEČENSKÉ ŠATY VÝPRODEJ - levné společenské šaty, LEVNÉ SVATEBNÍ ŠATY - svatební šaty dlouhé i krátké za dobré ceny


JavaScript musí být povolen