položek
s DPH
  • Zobrazit

Chloretabs řasa chlorella kvalitní očista střev 290 tbl Finclub

300961Kód:
sklademDostupnost:
995  / ksCena s DPH:
Množství:
ks
Chloretabs řasa chlorella kvalitní očista střev 290 tbl Finclub

Popis: Chloretabs řasa chlorella kvalitní očista střev 290 tbl Finclub

Chloretabs se získává z nutričně bohaté sladkovodní řasy Chlorella pyrenoidosa. Je zdrojem chlorofylu, CGF růstového faktoru, proteinů a vlákniny, které ve vzájemné spolupráci pomáhají při čištění střeva - chlorella je tak nápomocná při očistě organismu, přispívá k vylučování škodlivých látek z těla. Je vhodná pro osoby dodržující očistné diety či půsty. Pomáhá zvýšit vitalitu organismu, má kladný vliv na prospěšnou střevní mikroflóru i na posílení imunitního systému. Hodnota chlorelly se vůbec nedá srovnat s namíchanými umělými multivitaminovými přípravky. Je to koncentrovaná potravina s maximálním synergickým účinkem. Neslibuje sice zázraky, ale pro náš organizmus je jednou z nejlepších potravin, kterou mu můžeme dopřát. Dodává nám potřebné látky a špatné odvádí z těla. Pomáhá odstranit dvě základní příčiny našich zdravotních problémů - nedostatek vitálních látek a přebytek škodlivých látek. Neumí to ale udělat ze dne na den, potřebuje k tomu čas.

Na začátku užívání přípravku se doporučuje brát 1 tabletu denně, poté 2 tablety a postupně přidávat na max. 5 tablet denně. Vždy nalačno a dostatečně zapít, nejlépe další půlhodinu nic nepřijímat ústy.
 

Dávkování: 1 - 5 tablet denně, dostatečně zapít, nepodávat před spaním
 

Jedna tableta obsahuje: 356 mg řasy Chlorella pyrenoidosa.

Schváleno Antidopingovým výborem ČR. Výrobky nejsou určeny dětem do 3 let.
 

Balení: 290 tablet

 

Dotazy a odpovědi na chlorellu:

Je řasa Chlorella vhodná i pro děti?

Určitě. U dětí užívajících chlorellu delší dobu se sníží množství výskytu respiračních onemocnění a mají silnější imunitní systém. Chlorella je obzvláště vhodná pro děti, které nemají rády (či v dostatečné míře nekonzumují) zeleninu. Pomáhá jim v prevenci dětské anémie, zlepšuje vstřebávání a čistí zažívací trakt (předchází stále častější dětské zácpě). Podle jedné japonské studie děti z pozorovaných skupin neužívajících chlorellu trpěly častěji nachlazením a kazivostí zubů. Měly častěji zažívací potíže a problémy s tělesnou váhou. Podle norem je možné tablety podávat až od tří let, neboť hrozí jejich vdechnutí. Omezení od tří let je tedy z tohoto důvodu. Dětem mladším je možné tablety rozdrtit a prášek podat jiným přijatelným způsobem (přidat do jogurtu, džusu ...).


Je Chlorella vhodná i pro sportovce?

Určitě je. Mnozí sportovci mají chlorellu jako součást jídelníčku. Urychluje růst namáhaných tkání a výstavbu těla. Po sportovním výkonu urychluje regeneraci tkání, dodává energii. Působí pozitivně i na vytrvalost - zvyšuje ji díky složitým cukrům, které obsahuje. Detoxikuje zatěžovaný organismus sportovce.
 

Je možno Chlorellu aplikovat i zevně?

Ano, pokud se říznete, škrábnete, nebo máte např. vyrážku, vyzkoušejte aplikovat prášek z rozdrcené chlorelly smíchaný s vodou nebo nějakým léčebným krémem. Účinné látky - chlorofyl a CFG pomohou zranění nebo vyrážku rychleji zahojit.


Kdy není vhodné Chlorellu užívat?

- po operaci žaludku a střev
- u Crohnoy choroby a ulcerozní kolitidy
- při neúměrné očistné reakci, kdy se ani při snížení dávky stav nezlepšuje
- při autoimunitním onemocnění, kdy tělo může nepřiměřeně reagovat na řasu
- při chronickém průjmu či zvracení
- po transplantacích orgánů a tkání a při imunosupresivní léčbě
 


KATEGORIE
Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!
Platební metody

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Finclub - přírodní doplňky stravy pro všechny, ekologické čistící prostředky Codi a La Oca, bio přírodní organická kosmetika s aloe vera bez konzervantů a SLS, registrace do Finclubu - výdělek, výrobky zdarma, informace zdarma, lékařská poradna zdarma, zdarma dovoz zboží Finclubu do měst: Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Valašské Meziříčí, Rožnov pod Radhoštěm, Frenštát pod Radhoštěm, Kopřivnice

LEVNÉ SPOLEČENSKÉ SVATEBNÍ A PLESOVÉ ŠATY - velikost 34 - 56, PRODUKTY S GANODERMOU - káva s reishi, cordyceps, spirulina, FINCLUB - přírodní doplňky stravy, bio kosmetika, eko čističe, SPOLEČENSKÉ ŠATY VÝPRODEJ - levné společenské šaty, LEVNÉ SVATEBNÍ ŠATY - svatební šaty dlouhé i krátké za dobré ceny


JavaScript musí být povolen